Apartman ve Site Temizliği

Apartman ve Site Temizliği

Periyodik ve Rutin

Periyodik ve Rutin

Ekonomi Zamanı

Bina ve Apartman Temizliği hususunda en önemli noktalar bina veya apartman içerisindeki merdiven temizliğidir. Diğer önemli hususta Boşlukların temizlenmesi, merdiven korkuluklarının ve tutacaklarının özenle temizlenmesidir. 3 katlı, 5 katlı, 7 katlı, 10 katlı veya 15 katlı binalar bizim için faketmiyor. Apartmanlar için bina temizliği çözümlerimiz ile de dilerseniz periodik olarak dilerseniz tek sefer temizlik hizmetimiz vadır. 0532 623 70 00 numaramızdan Antalya Temizlik Şirketleri olarak bizleri aramanız halinde her konuda olduğu gibi bina temizliği konusunda da sizlere en kaliteli ve ekonomik yaklaşım ile yardımcı olacağımızdan şüpheniz olmasın. Bina ve Apartman Temizliği için sürekli bir personel çalıştırmak yerine Antalya Temizlik Şirketlerinden temizlik hizmeti almanız sizlere bütçenizden %50 ye varan bir kar elde etmenizi sağlar. Ayrıca üst düzeyde kaliteli temizlik hizmeti almış olursunuz.

Bina Temizliği

Apartman ve Site temizliği için site  yönetimlerimizin talepleri üzerine çevre düzenlemeri de yapmaktayız. Bahçe temizlikleri ve bina içi asansör, merdiven ve tüm boşluklar dahildir. Temizlik hizmetimizle periodik rutin temizlik hizmeti veya tek seferlik site temizlik hizmeti vermekteyiz. Antalya temizlik şirketleri 0532 623 70 00 numaramızdan bizlere ulaşarak fiyat ve operason süreçlerimiz hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Yetkililerimiz dilediğiniz taktirde yönetim toplantılarınıza katılarak sizlere özel sunumlarla temizlik hizmetimiz hakkında detalı bilgi verecektir. Site temizliğinde de diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi dezenfekte, ilaçlama ve profesyonel ekipman desteği veriyoruz. Kullanılacak tüm malzeme ilaçlar fimamıza aittir.

Antalya Merdiven Temizliği

apartman ve site temizliğiAntalya merdiven temizliği denince ilk akla gelen temizlik şirketi Hiper Temizlik tir. Apartman ve Site Temizliği nin vazgeçilmezi olan merdiven temizliği tarafımızdan tüm güvenlik ve sağlık önemleri alınarak yapılır. Siz binanızın ne zaman müsait olduğunu bize söyleyin yeter. Antalya Temizlik şirketleri olarak gelip hemen hizmet vermeye hazırız. Mediven sahanlıkları, koridorlarınız da hizmetlerimize dahildir.