Corona (korona) Covid19 Gibi Virüslere Karşı Temizliğin Önemi

Covid19 Gibi Virüslere Karşı Temizliğin Önemi

 

   Neden Antalya Temizlik Şirketleri
Antalya Temizlik Şirketleri olarak bildiğiniz gibi temizlik ve hijyen konusunda Ödüllü bir temizlikşirketiyiz. Malesef tüm düyayı saran Corona (korona) Covid19 vürüsü gündemden düşmüyor. Bu virüs bilhassa Hijyen kurallarına uyulmadığı taktirde insanları etkilemekte. Antalya’nın en iyi temizlik şirketlerinden olan  Hiper Temizlik olarak biz Eviniz ve iş yeriniz için Steril bir ortam yarabilmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle Dünya standartlarının üzerinde kaliteli ve orjinal sterilizasyon ürünleri kullanmaktayız. Bize gönül rahatlığıyla eviniz ya da işyerinizi temizletebilirsiniz. Arıca biz firma olarak, Tüm çalışanlarımızı gerekli sağlık kontrollerinden geçiriyoruz. Bunun yanı sıra Sağlık açısından en üst düzeyde korunaklı kıyafet ve ekipmanlarla temizlik hizmeti veriyoruz. Fiyat performans noktasında ise sürüme önem verdiğimiz için hizmetlerimiz hem uygun fiyatlı hem de dünya standartlarının üzerindedir.

               Antalya’da Temizlik hizmeti verdiğimiz tüm müşterilerimiz için Dezenfeksiyon, (dezenfekte) hizmetimiz ücretsiz. Hidrojen Peroksit, Gümüş Kolloid, Nano Gümüş Suyu ve H2O2 AG tamamen ücretsizdir. 0532 623 70 00 numaramızdan bize ulaşarak hemen bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Profesyonel buhar makinalarımız ve detaylı temizlik için gerekli tüm ekipmanlarımız mevcuttur. Özel temizlik ilaçları kullanarak  Antalya içerisinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ev temizliği, villa temizliği, iş yeri temizliği ve inşaat sonrası temizlik gibi her alanda hizmet veriyoruz. Başta Çin’in Wuhan Kenti, İtalya ve İran olmak üzere temizlik ve hijyen konusunda danışmanlık vermeye hazırız. 

 

 

Peki Antalya Temizlik Şirketlerinin yıldızı Hiper Temizlik Nerede?

  Aslında Hiper Temizlik Sizlere Antalya’da Temizlik Şirketi olarak çok yakın. Bize 0532 623 70 00 numaramızdan hemen ulaşabilirsiniz. Ancak dilerseniz bizi  ofisimizde de ziyaret edebilirsiniz. Antalya Temizlik Şirketleri genelde şehi dışındadır. Ancak Antalya Temizlik ve Hiper Temizlik olarak bizim ofisimiz Antalya Lara’da bulunmakta. Sabah en erken saate ofisimizde toplanıyoruz. İlk toplantıdan sonra ise hemen işe başlıyoruz. Bu nedenle bize telefonla daha sağlıklı ulaşabilirsiniz. Belkide bugün ev temizliği yaptırmanın tam zamanıdır. Ya da isterseniz ofis veya iş yeriniz için hemen hizmet vermeye hazırız. 2008 Yılından bugüne Antalya’da Temizlik Hizmeti vermekteyiz. Bu nedenle kendimize ve hizmetlerimize çok güveniyoruz.  Antalya Temizlik Şirketleri Ailesi olarak Saygılarımızı arz eder, hijyenli günler dileriz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir